„Šiuolaikinė fizika smalsiems“ – jau ir elektroniniu formatu

Žymaus fizikos populiarintojo Romualdo Karazijos knyga „Šiuolaikinė fizika smalsiems“ neseniai papildė Lietuvos mokslų akademijos (LMA) leidžiamą mokslo populiarinimo knygų seriją „Mokslas visiems“. Spausdintą knygą galima įsigyti LMA patalpose, o mėgstantys skaityti tekstą šviečiančiame ekrane elektroninę knygos versiją gali rasti LMA puslapyje http://www.lma.lt/mokslo-populiarinimo-knygu-serija-mokslas-visiems.

˜˜Skaitykite daugiau

„Šiuolaikinė fizika įdomi tuo, kad ji atskleidžia naujus, mūsų pojūčiais nesuvokiamus pasaulius – labai mažų ir labai didelių atstumų, didelių greičių, labai žemų ir aukštų temperatūrų. Jie stebina netikėtais reiškiniais ir dėsningumais, gamtos įvairove, pranokstančia net fantastų išmones. Mikrodalelės, pasižyminčios ir bangų, ir dalelių savybėmis, galinčios sukurti daug masyvesnes už save daleles, įvykiai, kurių seka priklauso nuo stebėtojo greičio, kosmose vykstantys stulbinamo masto ir galios reiškiniai, – šie ir kiti šiuolaikinės fizikos atradimai ne tik papildo, bet iš esmės keičia mus supančio pasaulio sampratą,“ – teigia Romualdas Karazija.

LMA mokslo populiarinimo knygų serija „Mokslas visiems“ pateikia knygas, kurių autoriai išsamiai, patraukliai ir daugeliui suprantamai atskleidžia skirtingų mokslo sričių sąsajas, nagrinėja šiuolaikinio mokslo ir technologijų vystymosi tendencijas, poveikį visuomenei, žmonių mąstymui, mitybos įpročiams ir sveikatai, politikai, socialiniams procesams ir t. t.

Comments are Disabled